Kına Organizasyonu

Kına organizasyonu dâhilinde gelin için özel bir taht oluşturulmuştur. Bunun yanında minderleri ve özel sehpaları da mevcuttur. Yanlarında bulunan arkadaşları içinde özel dikim olan kıyafetler sunulacaktır. Gelinin salona müzik eşliğinde gelmesini ve misafirlerin eğlenmesini sağlamak için özellikle tutulan DJ salonun havasını değiştirecektir. Gelinin tahta oturması ile birilkte kına töreni de başlamış olacaktır. Geceye dair özel olarak görevlendirilmiş kızlarımız ekibimizin en özel parçası olacaktır. Kızların hizmet edecekleri bu özel gecenin daha iyi geçmesi için kına gecenizi sizin kadar önemsemekteyiz. Davetlerin isteklerine göre ve kişi sayısına göre fes, mum, taç ve duvak gibi ayrıntılarda gelinimizin yakınlarına verilecektir.

Kına gecelerinde olmazsa olmaz olan kına tepsisinin hazırlanmasında ise yardımcı olarak yanınızda olacağız. Kaftan giyerek gelin odasında bekleyen kızlarımız geceye renk katmak için gelinimizle birlikte salona gelecektir. Burada kına başladığı zaman ise davul ile teflerin bir arada başladığı müzik eşliğinde özel bir davet havası olacaktır. İşini en iyi derecede yapmak için üst seviyede çalışan organizasyon ekibimiz çalmış oldukları müzikler ile misafirlerinizi coşturmaya devam edecektir. Kına organizasyonu yanı sıra düğün, kurumsal, sünnet ve nişan gibi organizasyonlarda da ekimiz sizlerin hizmetinde olacaktır.

Teklif İsteyin

Nasıl Düzenliyoruz?

Yiyecek-içecekleri bizim hazırlayabileceğimiz gibi sizin dışarıdan getirdiğiniz ikramları da kına gecenizde sizlere sunabiliriz. Özel salonumuz ve başarılı ses sistemimizle müzik ve eğlence olarak beklentilerinize karşılık vereceğimizden emin olun.

Nelere Dikkat Edyoruz?

Düğün günü öncesindeki geleneksel etkinliğinizi, alışılmışın dışında detaylar katarak, en yakın arkadaşlarınız, akrabalarınız ile kadınlara özel eğlenceler, temalı süsler, kına temalı pasta, isminizin yazdığı kurabiyeler, kına sepeti ve diğer sürpriz detaylar ile taçlandırın.

MARBELLA BEACHKINA ORGANİZASYONU

Kına organizasyonlarınız için;  

Tüm detayları tek bir adreste bulabileceğiniz, en ince detayına kadar Marbella’da