Nişan Organizasyonu

Nişan evlilik yolunda ilk ciddi adımların atıldığı dönemdir. Gelin adayı ve damat adayını aileleri artık birbiri ile gerçek anlamda tanışma sürecine girmiştir. Nisan kelimesi işaret, iz, belirti, alamet manasına gelmektedir. Yani evliliğin belirtisi, alameti anlamında kullanılabilir.

Nişanlanan çiftlere evliliğe doğru ilk adımı atmış gözü ile bakılır. Nisan her iki tarafın ailelerinin de onayı ile aile içerisinde küçük bir tören olabileceği gibi görkemli bir düğün havasında da geçebilir. Her nasıl düzenlenirse düzenlensin nisan töreni ciddi bir hazırlık süreci gerektirir. Nişanlılık, evlilik hazırlıklarının hızlandığı dönemdir.

Ufak tefek streslerin yaşanması normaldir. O andan itibaren her anınızın, koşuşturmanızın ve hatta stresin bile keyfini çıkarın. 

Teklif İsteyin

Nasıl Düzenliyoruz?

Evliliğe giden ilk adımlar olan söz ve nişan törenlerinizi evinizin dışında ancak ev rahatlığında, tamamen size özel bir mekanda gerçekleştirmek arzusundaysanız Bİ’PARTİ doğru adres.

İster geleneksel, ister modern tarzda talepleriniz doğrultusunda mekanımızı süslüyor ve kişiye özel ürünler, gelen konuklarınıza verilmek üzere hediyelik ürünler hazırlayabiliyoruz.

Nelere Dikkat Edyoruz?

Yiyecek-içeceklerinizi hazırlayabileceğimiz gibi dilerseniz dışarıdan da getirebiliyorsunuz.

Nişan ve söz organizasyonları için özel salonumuz ve başarılı ses sistemimizle müzik ve eğlence anlamında beklentilerinize karşılık vereceğimizden emin olabilirsiniz 🙂

MARBELLA BEACHNİŞAN ORGANİZASYONU

Nişan organizasyonlarınız için;  

Tüm detayları tek bir adreste bulabileceğiniz, en ince detayına kadar Marbella’da