Şezlong ve Şemsiye Kirlama

Türkiye’nin turizm amaçlı tanıtımlarında en çok kullanılan plajı. Akçakale bu güzelliğini bir unvanla da taçlandırmış ve  Yaz başından itibaren yoğun turist akınına uğrayan Marbella Beach’de zengin konaklama ve restoran seçeneği bulunuyor.

Her yıl dünyanın her tarafından gelen yüz binlerce turist Marbella Beach’i ziyaret ediyor. Kaba taneli kumlardan oluşan sahilinde bazen havlunuzu serecek yer bulmakta bile zorlanabilirsiniz. Marbella Beach’de plajların büyük çoğunluğu halka açık. Ancak şezlong ve şemsiye için ücret ödemek gerekiyor. Tertemiz ve berrak denizi aynı zamanda güvenli denilebilecek özellikte. Kapalı bir havza olmasına rağmen asla kirlenmeyen Marbella Beach aynı zamanda kötü hava koşullarına karşı da korunaklı.

Kirala

Nasıl Düzenliyoruz?

Geniş yiyecek – içeçek menüsü ve kumsal manzaralı self-service plaj restoranı deniz keyfinizi tamamlak ve sizlerin her türlü ihtiyacınızı karşılamak amacıyla hizmetinizdedir.

Nelere Dikkat Edyoruz?

Otelimizde konaklamayan misafirlerimiz için Denizkızı Plajı’ndaki şezlong, şemsiye, kabin, duş, araç park vb. hizmetler karşılığında giriş ücretalınmaktadır. Otel misafirlerimize tüm bu hizmetler ücretsiz olarak verilmekte ve ek olarak ücretsiz plaj havlusu olanağı da sağlanmaktadır.

MARBELLA BEACHPLAJ ORGANİZASYONU

Plaj organizasyonlarınız için;  

Tüm detayları tek bir adreste bulabileceğiniz, en ince detayına kadar Marbella’da